13-03-2016 18:17:33 - DDS SP v.3.15.11.1

RESULTATLISTE
Halvøskydning 2016

 

 

Holdkonkurrence: 15 m Pistol

1Bullerup Skyttekreds
35758Bent Thorvald KnudsenKlasse: S2H1274/94
52144Kenneth NielsenKlasse: V1H1266/89
121881Peter SøgaardKlasse: V1H2264/83
Total804/266

2Hårby Skytteforening
35659Hans JacobsenKlasse: S2H1271/90
47384Kim MadsenKlasse: FRI267/90
47404Jan KnudsenKlasse: S2H1262/91
Total800/271

3Horne Skytteforening
48140Jørgen HansenKlasse: S2H2246/77
48245Ebbe NielsenKlasse: S2H2243/79
48293Bent Ove HansenKlasse: V1H4233/79
Total722/235

 

 

Holdkonkurrence: BK Gevær

1Horne Skytteforening 1
112910Sara Kirstine JensenKlasse: BK1200/11
86191Sofus Helding AndersenKlasse: BK1200/12
120920Emma Sophie KlinckKlasse: BK1199/11
Total599/34

2Bullerup Skyttekreds 1
112188Karl W, KlausenKlasse: BK1200/10
114591Kamilla JørgensenKlasse: BK1200/12
101907Trine RøigaardKlasse: BK1199/11
Total599/33

3Nyborg Skytteforening 1
106107Jeppe Frosch PetersenKlasse: BK2200/09
115367Kian NykjærKlasse: BK1199/08
106828Martin RasmussenKlasse: BK2197/09
Total596/26

4Faaborg Skytteforening 1
101634Adam H. L. ChristensenKlasse: BK1199/03
122114Simon RosenkjærKlasse: BK2199/06
91842Silke V. ThomsenKlasse: BK1198/09
Total596/18

5Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1
116724Martin HolmegaardKlasse: BK2199/07
113869Christian LarsenKlasse: BK1198/07
122828Victor HolmegaardKlasse: BK2198/08
Total595/22

6Horne Skytteforening 2
112034Marc Lykke KjellmannKlasse: BK3200/08
122941Helene EchardtKlasse: BK2199/08
100962Maria PedersenKlasse: BK2196/05
Total595/21

7Sødinge Skytteforening 1
97182Andreas HansenKlasse: BK1199/12
113885Kresten SoelmarkKlasse: BK1197/06
123213Loui SoelmarkKlasse: BK3190/01
Total586/19

8Horne Skytteforening 3
117026Emil NielsenKlasse: BK3197/07
116817Sabrina Klara ChristensenKlasse: BK2196/05
121985Emil Bild GranbyKlasse: BK2193/06
Total586/18

9Tommerup Skytteforening 1
115635Ann-Mai Skaarup DitlevsenKlasse: BK2195/05
124272Anna AndersenKlasse: BK3193/06
122396Karoline EjlersenKlasse: BK3189/02
Total577/13

10Tommerup Skytteforening 2
108226Micas Holmberg PedersenKlasse: BK3190/03
119557Anna ChristensenKlasse: BK3189/01
115636Johanne Petra Skaarup DitlevsenKlasse: BK2188/02
Total567/06

11Tommerup Skytteforening 3
123872Mikkel ForsmanKlasse: BK3186/04
123874Casper NielsenKlasse: BK3186/01
125088Marcus MørkKlasse: BK4184/02
Total556/07

12Tommerup Skytteforening 4
124557Anna CorydonKlasse: BK3188/02
123860Martin Benjamin Spangsbjerg JørgensenKlasse: BK4178/02
125448Martin NielsenKlasse: BK4174/00
Total540/04

 

 

Holdkonkurrence: Junior Gevær

1Horne Skytteforening 1
109289Sebastian Joe LarsenKlasse: J1199/10
86200Andreas Algren PedersenKlasse: J1199/12
91453Rasmus Algren PedersenKlasse: J2198/04
Total596/26

2Horne Skytteforening 2
100405Jacob Bluhm PedersenKlasse: J2197/06
105651Mathias BorchersKlasse: J2197/06
105804Casper Risum AndersenKlasse: J2196/07
Total590/19

3Sødinge Skytteforening
90304Christian LarsenKlasse: J2196/06
90303Rasmus LarsenKlasse: J2192/02
119372Valdemar ChristensenKlasse: J2183/02
Total571/10

 

 

Holdkonkurrence: Senior Gevær

1Særslev Skytteforening 1
112816Bernhard HansenKlasse: SE2197/04
49486Vang JarlKlasse: SE1197/05
52481Torben Steen NielsenKlasse: SE1195/07
Total589/16

2Horne Skytteforening 1
101762Poul Erik ChristensenKlasse: SE2196/10
48225Flemming PedersenKlasse: SE2195/07
48293Bent Ove HansenKlasse: SE1195/07
Total586/24

 

 

Holdkonkurrence: Ung Stilling/Voksen Stilling Gevær

1Horne Skytteforening 1
47955Signe SteffensenKlasse: US1197/07
48025Morten LaursenKlasse: VS1187/02
48314Anders HansenKlasse: VS2182/02
Total566/11

 

 

Holdkonkurrence: Ung Åben/Voksen Åben Gevær

1Horne Skytteforening 1
48212Grete SteffensenKlasse: VÅ1200/07
48198Henning SteffensenKlasse: VÅ1199/08
47939Susanne Trolle PedersenKlasse: VÅ1198/07
Total597/22

2Horne Skytteforening 2
48190Irene LarsenKlasse: VÅ1198/09
48169Jens HeldingKlasse: VÅ1195/04
48256Conni Helding LarsenKlasse: VÅ2194/04
Total587/17

3Horne Skytteforening 3
46845Anette LarsenKlasse: VÅ2191/02
100406Karin KraftKlasse: VÅ3190/04
100964Anders PedersenKlasse: VÅ2190/04
Total571/10

4Tommerup Skytteforening 1
120121Peter DitlevsenKlasse: VÅ3194/03
47306Flemming B. OlsenKlasse: VÅ2189/02
124558Jan AndersenKlasse: VÅ3179/01
Total562/06

 

 

Individuelle resultater:

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 1
189769Henrik Hylsebeck Nielsen16-350 Særslev Skytteforening200/16    200/15    400/31
2114591Kamilla Jørgensen16-180 Bullerup Skyttekreds200/12    200/15    400/27
3112910Sara Kirstine Jensen16-039 Horne Skytteforening200/11    200/14    400/25
486191Sofus Helding Andersen16-039 Horne Skytteforening200/12    200/12    400/24
5115367Kian Nykjær16-067 Nyborg Skytteforening199/08    200/12    399/20
6112188Karl W, Klausen16-180 Bullerup Skyttekreds200/10    199/12    399/22
791842Silke V. Thomsen16-022 Faaborg Skytteforening198/09    200/15    398/24
8120920Emma Sophie Klinck16-039 Horne Skytteforening199/11    199/14    398/25
997182Andreas Hansen16-098 Sødinge Skytteforening199/12    199/13    398/25
10101907Trine Røigaard16-180 Bullerup Skyttekreds199/11    199/10    398/21
11113869Christian Larsen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening198/07    199/14    397/21
1286197Thor Kortegård Pedersen16-039 Horne Skytteforening197/06    195/07    392/13
13113885Kresten Soelmark16-098 Sødinge Skytteforening197/06    195/06    392/12
14105648Andreas Borchers16-039 Horne Skytteforening190/02    195/08    385/10

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 2
1106107Jeppe Frosch Petersen16-067 Nyborg Skytteforening200/09    199/11    399/20
2122941Helene Echardt16-039 Horne Skytteforening199/08    199/10    398/18
3112360Kristian L. Andersen16-049 Kværndrup Idrætsforening, Skytteafd.198/13    199/12    397/25
4122114Simon Rosenkjær16-022 Faaborg Skytteforening199/06    198/12    397/18
5122281Philip Peter Pedersen16-049 Kværndrup Idrætsforening, Skytteafd.199/07    198/10    397/17
6116724Martin Holmegaard16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening199/07    198/06    397/13
7121088Nikolai Kling Larsen16-039 Horne Skytteforening197/05    198/10    395/15
8116817Sabrina Klara Christensen16-039 Horne Skytteforening196/05    198/07    394/12
9122828Victor Holmegaard16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening198/08    196/09    394/17
10121985Emil Bild Granby16-039 Horne Skytteforening193/06    199/03    392/09
11100962Maria Pedersen16-039 Horne Skytteforening196/05    196/08    392/13
12122679Madeleine Liv Larsen16-180 Bullerup Skyttekreds196/04    195/06    391/10
13106828Martin Rasmussen16-067 Nyborg Skytteforening197/09    193/04    390/13
14111143Mikkel Østergaard Andersen16-470 Hårby Skytteforening192/02    196/05    388/07
15110111Mads Emil Larsen16-072 Ollerup Skytteforening196/03    192/02    388/05
16115635Ann-Mai Skaarup Ditlevsen16-142 Tommerup Skytteforening195/05    191/02    386/07
17120072Casper Christensen16-022 Faaborg Skytteforening191/03    192/00    383/03
18112920Sif Gorm Hansen16-180 Bullerup Skyttekreds192/03    189/01    381/04
19115636Johanne Petra Skaarup Ditlevsen16-142 Tommerup Skytteforening188/02    192/02    380/04
20117681Nicklas Bendixen Jensen16-022 Faaborg Skytteforening189/01    191/04    380/05

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 3
1112034Marc Lykke Kjellmann16-039 Horne Skytteforening200/08    196/10    396/18
2117026Emil Nielsen16-039 Horne Skytteforening197/07    193/06    390/13
3123213Loui Soelmark16-098 Sødinge Skytteforening190/01    194/06    384/07
4124405Sara Aerin Rasmussen16-095 Svendborg Skyttekreds190/04    193/04    383/08
5122396Karoline Ejlersen16-142 Tommerup Skytteforening189/02    192/03    381/05
6118998Nikolaj Bødtger16-470 Hårby Skytteforening193/03    188/03    381/06
7124272Anna Andersen16-142 Tommerup Skytteforening193/06    187/01    380/07
8108226Micas Holmberg Pedersen16-142 Tommerup Skytteforening190/03    189/00    379/03
9123872Mikkel Forsman16-142 Tommerup Skytteforening186/04    189/04    375/08
10123874Casper Nielsen16-142 Tommerup Skytteforening186/01    188/00    374/01
11119557Anna Christensen16-142 Tommerup Skytteforening189/01    185/02    374/03
12124557Anna Corydon16-142 Tommerup Skytteforening188/02    185/02    373/04
13118778Mikkel Rasmussen16-098 Sødinge Skytteforening187/03    184/00    371/03
14120094Nicolej Oliver Madsen16-095 Svendborg Skyttekreds182/01    187/03    369/04

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Børn 4
1122982Colin Grimshaw16-470 Hårby Skytteforening194/04    199/06    393/10
2123719Andreas R Lund Jensen16-022 Faaborg Skytteforening192/04    199/06    391/10
3122983Christian Nielsen16-470 Hårby Skytteforening194/04    195/05    389/09
4125123Marius Vestergaard Rasmussen16-098 Sødinge Skytteforening196/05    193/06    389/11
5124412Julie Lykke Nielsen16-095 Svendborg Skyttekreds183/02    188/02    371/04
6119004William Borchers16-039 Horne Skytteforening184/03    186/02    370/05
7125088Marcus Mørk16-142 Tommerup Skytteforening184/02    183/01    367/03
8123860Martin Benjamin Spangsbjerg Jørgensen16-142 Tommerup Skytteforening178/02    171/00    349/02
9125448Martin Nielsen16-142 Tommerup Skytteforening174/00    164/00    338/00

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 1
1109289Sebastian Joe Larsen16-039 Horne Skytteforening199/10    199/08    398/18
286200Andreas Algren Pedersen16-039 Horne Skytteforening199/12    198/04    397/16

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Junior 2
191453Rasmus Algren Pedersen16-039 Horne Skytteforening198/04    198/08    396/12
299500Andreas Demant Jensen16-067 Nyborg Skytteforening200/03    196/05    396/08
390304Christian Larsen16-098 Sødinge Skytteforening196/06    198/06    394/12
4105804Casper Risum Andersen16-039 Horne Skytteforening196/07    197/08    393/15
5107989Alexander Jensen16-072 Ollerup Skytteforening196/04    195/06    391/10
6105651Mathias Borchers16-039 Horne Skytteforening197/06    194/10    391/16
7100405Jacob Bluhm Pedersen16-039 Horne Skytteforening197/06    194/06    391/12
8109290Amalie Tofte Rasmussen16-039 Horne Skytteforening193/04    193/02    386/06
990303Rasmus Larsen16-098 Sødinge Skytteforening192/02    192/02    384/04
10109288Lea Hansen16-039 Horne Skytteforening190/04    189/03    379/07
11121850Daniel Danielsen16-098 Sødinge Skytteforening190/02    184/02    374/04
12119372Valdemar Christensen16-098 Sødinge Skytteforening183/02    185/00    368/02

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 1
147955Signe Steffensen16-039 Horne Skytteforening197/07    193/04    390/11

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 2
148059Marie Trolle Pedersen16-039 Horne Skytteforening185/00    181/00    366/00
251371Louise Mortensen16-180 Bullerup Skyttekreds174/00    182/00    356/00
346614Peter Hansen16-098 Sødinge Skytteforening175/01    179/01    354/02
489961Jasmin Thomsen16-022 Faaborg Skytteforening173/01    172/01    345/02
584584Nicolai Jespersen16-104 Sdr. Broby Skytteforening164/00    173/00    337/00

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 1
190858Lise Munter16-180 Bullerup Skyttekreds197/07    199/09    396/16

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab UNG Åben 2
191732Frederik Back Olsen16-142 Tommerup Skytteforening191/04    193/04    384/08
246513Erik Jensen16-111 Ulbølle SG&I188/02    193/05    381/07
3124916Mads Arland Andersen16-022 Faaborg Skytteforening190/00    177/00    367/00

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 1
146704Knud Hansen16-098 Sødinge Skytteforening188/03    192/02    380/05
248025Morten Laursen16-039 Horne Skytteforening187/02    188/05    375/07
347589Kenneth Hansen16-104 Sdr. Broby Skytteforening189/04    185/03    374/07

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 2
148314Anders Hansen16-039 Horne Skytteforening182/02    186/05    368/07
249522Poul H. Jørgensen16-350 Særslev Skytteforening185/02    183/00    368/02
347914Uffe Pedersen16-039 Horne Skytteforening183/00    178/00    361/00

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 3
148138Jørgen Andersen16-039 Horne Skytteforening176/03    184/00    360/03
2106534Michael Kløjgaard Trolle16-180 Bullerup Skyttekreds179/01    180/00    359/01
345926Michael H. Carlsen16-067 Nyborg Skytteforening172/01    174/01    346/02
446778Hans Hansen16-098 Sødinge Skytteforening170/00    175/02    345/02

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 1
149316John Iversen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening198/12    198/08    396/20
252481Torben Steen Nielsen16-350 Særslev Skytteforening195/07    197/05    392/12
349486Vang Jarl16-350 Særslev Skytteforening197/05    195/04    392/09
448293Bent Ove Hansen16-039 Horne Skytteforening195/07    195/08    390/15
549799Anders Mortensen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening194/03    194/08    388/11
646516Emil Rasmussen16-111 Ulbølle SG&I195/06    186/01    381/07
746500Henning Frederiksen16-072 Ollerup Skytteforening190/02    190/03    380/05
848137Jørgen Pedersen16-039 Horne Skytteforening188/05    187/01    375/06

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 2
148225Flemming Pedersen16-039 Horne Skytteforening195/07    196/07    391/14
2101762Poul Erik Christensen16-039 Horne Skytteforening196/10    195/02    391/12
3112816Bernhard Hansen16-350 Særslev Skytteforening197/04    191/03    388/07
4112794Hans M. Christensen16-127 Pårup Skytteforening193/06    192/01    385/07
547932Søren G. Pedersen16-039 Horne Skytteforening191/00    193/06    384/06
647005Leif Christensen16-106 Tved Skyttekreds192/03    192/03    384/06
746861Aage Stevnsgaard16-072 Ollerup Skytteforening189/05    192/03    381/08
848836Mogens Larsen16-030 Herrested Skytteforening189/02    191/05    380/07
946519Elinor Palsfort16-111 Ulbølle SG&I190/05    186/05    376/10

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Senior 3
145755Kurt Pedersen16-030 Herrested Skytteforening188/03    189/04    377/07
245763Karl Larsen16-030 Herrested Skytteforening187/02    189/02    376/04
346499Henning Krogh16-111 Ulbølle SG&I186/02    189/03    375/05
446762Ib Christiansen16-098 Sødinge Skytteforening190/04    184/00    374/04
546507Hans Jensen16-111 Ulbølle SG&I184/03    189/03    373/06
697129Birger Ploug16-072 Ollerup Skytteforening185/01    187/00    372/01
745792Finn Clausen16-030 Herrested Skytteforening182/03    184/01    366/04

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1
147403Jan Østergaard Andersen16-470 Hårby Skytteforening199/13    200/07    399/20
248212Grete Steffensen16-039 Horne Skytteforening200/07    198/08    398/15
349818Randi Christensen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening199/09    198/09    397/18
448198Henning Steffensen16-039 Horne Skytteforening199/08    198/08    397/16
548190Irene Larsen16-039 Horne Skytteforening198/09    198/12    396/21
6112325Dorthe Vanggaard16-350 Særslev Skytteforening198/11    198/10    396/21
750324Torben Christiansen16-350 Særslev Skytteforening196/05    199/09    395/14
846977Mette Rasmussen16-072 Ollerup Skytteforening197/04    198/06    395/10
9107892Søren Peter Jørgensen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening194/09    197/10    391/19
1048169Jens Helding16-039 Horne Skytteforening195/04    196/06    391/10
1147939Susanne Trolle Pedersen16-039 Horne Skytteforening198/07    193/04    391/11

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 2
1112359René L. Andersen16-049 Kværndrup Idrætsforening, Skytteafd.198/08    200/10    398/18
2121230Kim Aalund16-048 Kullerup/Refsvindinge Idrætsforening199/09    198/09    397/18
346855Anders Larsen16-098 Sødinge Skytteforening198/03    197/05    395/08
446845Anette Larsen16-039 Horne Skytteforening191/02    199/09    390/11
5115781Tom Rasmussen16-095 Svendborg Skyttekreds193/03    196/03    389/06
646860Åse Hansen16-072 Ollerup Skytteforening196/06    190/04    386/10
748256Conni Helding Larsen16-039 Horne Skytteforening194/04    191/04    385/08
847306Flemming B. Olsen16-142 Tommerup Skytteforening189/02    192/04    381/06
9100964Anders Pedersen16-039 Horne Skytteforening190/04    191/04    381/08

 

 

Gevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 3
1117057Ann Sofie Kniep16-095 Svendborg Skyttekreds194/04    199/07    393/11
2123067Thomas Degn16-030 Herrested Skytteforening198/03    191/02    389/05
3120121Peter Ditlevsen16-142 Tommerup Skytteforening194/03    190/06    384/09
486195Susanne Jensen16-111 Ulbølle SG&I192/02    189/00    381/02
5113089Helle Christoffersen16-022 Faaborg Skytteforening185/02    191/02    376/04
6100406Karin Kraft16-039 Horne Skytteforening190/04    185/03    375/07
7124558Jan Andersen16-142 Tommerup Skytteforening179/01    181/03    360/04

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 1
189769Henrik Hylsebeck Nielsen16-350 Særslev Skytteforening200/16
2114591Kamilla Jørgensen16-180 Bullerup Skyttekreds200/12
386191Sofus Helding Andersen16-039 Horne Skytteforening200/12
4112910Sara Kirstine Jensen16-039 Horne Skytteforening200/11
5112188Karl W, Klausen16-180 Bullerup Skyttekreds200/10
697182Andreas Hansen16-098 Sødinge Skytteforening199/12
7101907Trine Røigaard16-180 Bullerup Skyttekreds199/11
8120920Emma Sophie Klinck16-039 Horne Skytteforening199/11
9115367Kian Nykjær16-067 Nyborg Skytteforening199/08
10101634Adam H. L. Christensen16-022 Faaborg Skytteforening199/03
1191842Silke V. Thomsen16-022 Faaborg Skytteforening198/09
12113869Christian Larsen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening198/07
13113885Kresten Soelmark16-098 Sødinge Skytteforening197/06
1486197Thor Kortegård Pedersen16-039 Horne Skytteforening197/06
15105648Andreas Borchers16-039 Horne Skytteforening190/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 2
1106107Jeppe Frosch Petersen16-067 Nyborg Skytteforening200/09
2122941Helene Echardt16-039 Horne Skytteforening199/08
3122281Philip Peter Pedersen16-049 Kværndrup Idrætsforening, Skytteafd.199/07
4116724Martin Holmegaard16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening199/07
5122114Simon Rosenkjær16-022 Faaborg Skytteforening199/06
6112360Kristian L. Andersen16-049 Kværndrup Idrætsforening, Skytteafd.198/13
7122828Victor Holmegaard16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening198/08
8106828Martin Rasmussen16-067 Nyborg Skytteforening197/09
9121088Nikolai Kling Larsen16-039 Horne Skytteforening197/05
10100962Maria Pedersen16-039 Horne Skytteforening196/05
11116817Sabrina Klara Christensen16-039 Horne Skytteforening196/05
12122679Madeleine Liv Larsen16-180 Bullerup Skyttekreds196/04
13110111Mads Emil Larsen16-072 Ollerup Skytteforening196/03
14115635Ann-Mai Skaarup Ditlevsen16-142 Tommerup Skytteforening195/05
15121985Emil Bild Granby16-039 Horne Skytteforening193/06
16112920Sif Gorm Hansen16-180 Bullerup Skyttekreds192/03
17111143Mikkel Østergaard Andersen16-470 Hårby Skytteforening192/02
18120072Casper Christensen16-022 Faaborg Skytteforening191/03
19117681Nicklas Bendixen Jensen16-022 Faaborg Skytteforening189/01
20115636Johanne Petra Skaarup Ditlevsen16-142 Tommerup Skytteforening188/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 3
1112034Marc Lykke Kjellmann16-039 Horne Skytteforening200/08
2117026Emil Nielsen16-039 Horne Skytteforening197/07
3124272Anna Andersen16-142 Tommerup Skytteforening193/06
4118998Nikolaj Bødtger16-470 Hårby Skytteforening193/03
5124405Sara Aerin Rasmussen16-095 Svendborg Skyttekreds190/04
6108226Micas Holmberg Pedersen16-142 Tommerup Skytteforening190/03
7111212Martin Peter Rasmussen16-022 Faaborg Skytteforening190/01
8123213Loui Soelmark16-098 Sødinge Skytteforening190/01
9122396Karoline Ejlersen16-142 Tommerup Skytteforening189/02
10119557Anna Christensen16-142 Tommerup Skytteforening189/01
11124557Anna Corydon16-142 Tommerup Skytteforening188/02
12118778Mikkel Rasmussen16-098 Sødinge Skytteforening187/03
13123872Mikkel Forsman16-142 Tommerup Skytteforening186/04
14123874Casper Nielsen16-142 Tommerup Skytteforening186/01
15120094Nicolej Oliver Madsen16-095 Svendborg Skyttekreds182/01

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Børn 4
1125123Marius Vestergaard Rasmussen16-098 Sødinge Skytteforening196/05
2122983Christian Nielsen16-470 Hårby Skytteforening194/04
3122982Colin Grimshaw16-470 Hårby Skytteforening194/04
4123719Andreas R Lund Jensen16-022 Faaborg Skytteforening192/04
5119004William Borchers16-039 Horne Skytteforening184/03
6125088Marcus Mørk16-142 Tommerup Skytteforening184/02
7124412Julie Lykke Nielsen16-095 Svendborg Skyttekreds183/02
8123860Martin Benjamin Spangsbjerg Jørgensen16-142 Tommerup Skytteforening178/02
9125448Martin Nielsen16-142 Tommerup Skytteforening174/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Junior 1
186200Andreas Algren Pedersen16-039 Horne Skytteforening199/12
2109289Sebastian Joe Larsen16-039 Horne Skytteforening199/10

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Junior 2
199500Andreas Demant Jensen16-067 Nyborg Skytteforening200/03
291453Rasmus Algren Pedersen16-039 Horne Skytteforening198/04
3100405Jacob Bluhm Pedersen16-039 Horne Skytteforening197/06
4105651Mathias Borchers16-039 Horne Skytteforening197/06
5100102Trine Knudsen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening196/10
6105804Casper Risum Andersen16-039 Horne Skytteforening196/07
790304Christian Larsen16-098 Sødinge Skytteforening196/06
8107989Alexander Jensen16-072 Ollerup Skytteforening196/04
9109290Amalie Tofte Rasmussen16-039 Horne Skytteforening193/04
1090303Rasmus Larsen16-098 Sødinge Skytteforening192/02
11109288Lea Hansen16-039 Horne Skytteforening190/04
12121850Daniel Danielsen16-098 Sødinge Skytteforening190/02
13111213Charlie Overgaard Hansen16-022 Faaborg Skytteforening183/02
14119372Valdemar Christensen16-098 Sødinge Skytteforening183/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 1
147955Signe Steffensen16-039 Horne Skytteforening197/07

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 2
148059Marie Trolle Pedersen16-039 Horne Skytteforening185/00
246614Peter Hansen16-098 Sødinge Skytteforening175/01
351371Louise Mortensen16-180 Bullerup Skyttekreds174/00
489961Jasmin Thomsen16-022 Faaborg Skytteforening173/01
584584Nicolai Jespersen16-104 Sdr. Broby Skytteforening164/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 1
190858Lise Munter16-180 Bullerup Skyttekreds197/07

 

 

Gevær, 15m. - Klasse UNG Åben 2
191732Frederik Back Olsen16-142 Tommerup Skytteforening191/04
2124916Mads Arland Andersen16-022 Faaborg Skytteforening190/00
346513Erik Jensen16-111 Ulbølle SG&I188/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 1
147589Kenneth Hansen16-104 Sdr. Broby Skytteforening189/04
246704Knud Hansen16-098 Sødinge Skytteforening188/03
348025Morten Laursen16-039 Horne Skytteforening187/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 2
149522Poul H. Jørgensen16-350 Særslev Skytteforening185/02
247914Uffe Pedersen16-039 Horne Skytteforening183/00
348314Anders Hansen16-039 Horne Skytteforening182/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3
1106534Michael Kløjgaard Trolle16-180 Bullerup Skyttekreds179/01
248138Jørgen Andersen16-039 Horne Skytteforening176/03
345926Michael H. Carlsen16-067 Nyborg Skytteforening172/01
446778Hans Hansen16-098 Sødinge Skytteforening170/00
548011Niels Dreyer16-039 Horne Skytteforening163/00

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Senior 1
149316John Iversen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening198/12
249486Vang Jarl16-350 Særslev Skytteforening197/05
352481Torben Steen Nielsen16-350 Særslev Skytteforening195/07
448293Bent Ove Hansen16-039 Horne Skytteforening195/07
546516Emil Rasmussen16-111 Ulbølle SG&I195/06
649799Anders Mortensen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening194/03
746500Henning Frederiksen16-072 Ollerup Skytteforening190/02
848137Jørgen Pedersen16-039 Horne Skytteforening188/05

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Senior 2
1112816Bernhard Hansen16-350 Særslev Skytteforening197/04
2101762Poul Erik Christensen16-039 Horne Skytteforening196/10
348225Flemming Pedersen16-039 Horne Skytteforening195/07
4112794Hans M. Christensen16-127 Pårup Skytteforening193/06
547005Leif Christensen16-106 Tved Skyttekreds192/03
647932Søren G. Pedersen16-039 Horne Skytteforening191/00
746519Elinor Palsfort16-111 Ulbølle SG&I190/05
846861Aage Stevnsgaard16-072 Ollerup Skytteforening189/05
948836Mogens Larsen16-030 Herrested Skytteforening189/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Senior 3
146762Ib Christiansen16-098 Sødinge Skytteforening190/04
245755Kurt Pedersen16-030 Herrested Skytteforening188/03
345763Karl Larsen16-030 Herrested Skytteforening187/02
446499Henning Krogh16-111 Ulbølle SG&I186/02
597129Birger Ploug16-072 Ollerup Skytteforening185/01
646507Hans Jensen16-111 Ulbølle SG&I184/03
745792Finn Clausen16-030 Herrested Skytteforening182/03
850977Jørgen M. Knudsen.16-180 Bullerup Skyttekreds181/01

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 1
148212Grete Steffensen16-039 Horne Skytteforening200/07
247403Jan Østergaard Andersen16-470 Hårby Skytteforening199/13
349818Randi Christensen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening199/09
448198Henning Steffensen16-039 Horne Skytteforening199/08
550947Merete Trolle16-180 Bullerup Skyttekreds199/07
6112325Dorthe Vanggaard16-350 Særslev Skytteforening198/11
748190Irene Larsen16-039 Horne Skytteforening198/09
847939Susanne Trolle Pedersen16-039 Horne Skytteforening198/07
946977Mette Rasmussen16-072 Ollerup Skytteforening197/04
1050324Torben Christiansen16-350 Særslev Skytteforening196/05
1148169Jens Helding16-039 Horne Skytteforening195/04
12107892Søren Peter Jørgensen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening194/09

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 2
1121230Kim Aalund16-048 Kullerup/Refsvindinge Idrætsforening199/09
2112359René L. Andersen16-049 Kværndrup Idrætsforening, Skytteafd.198/08
346855Anders Larsen16-098 Sødinge Skytteforening198/03
446860Åse Hansen16-072 Ollerup Skytteforening196/06
548256Conni Helding Larsen16-039 Horne Skytteforening194/04
6115781Tom Rasmussen16-095 Svendborg Skyttekreds193/03
746845Anette Larsen16-039 Horne Skytteforening191/02
8100964Anders Pedersen16-039 Horne Skytteforening190/04
947306Flemming B. Olsen16-142 Tommerup Skytteforening189/02

 

 

Gevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 3
1123067Thomas Degn16-030 Herrested Skytteforening198/03
2117057Ann Sofie Kniep16-095 Svendborg Skyttekreds194/04
3120121Peter Ditlevsen16-142 Tommerup Skytteforening194/03
486195Susanne Jensen16-111 Ulbølle SG&I192/02
5100406Karin Kraft16-039 Horne Skytteforening190/04
6113089Helle Christoffersen16-022 Faaborg Skytteforening185/02
7124558Jan Andersen16-142 Tommerup Skytteforening179/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 1
1112910Sara Kirstine Jensen16-039 Horne Skytteforening200/10    200/06    400/16
2113869Christian Larsen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening200/08    200/07    400/15
3114591Kamilla Jørgensen16-180 Bullerup Skyttekreds200/07    200/07    400/14
3120920Emma Sophie Klinck16-039 Horne Skytteforening200/07    200/07    400/14
5112188Karl W, Klausen16-180 Bullerup Skyttekreds199/10    200/10    399/20
691842Silke V. Thomsen16-022 Faaborg Skytteforening199/08    200/09    399/17
786191Sofus Helding Andersen16-039 Horne Skytteforening199/08    199/08    398/16
8116724Martin Holmegaard16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening199/03    197/07    396/10
9119170Nanna Degn16-030 Herrested Skytteforening196/02    199/05    395/07

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 2
1105648Andreas Borchers16-039 Horne Skytteforening198/07    197/00    395/07
2110450Anne Kirstine Mølgaard Christensen16-350 Særslev Skytteforening199/06    196/03    395/09
3119172Anton Degn16-030 Herrested Skytteforening196/07    190/02    386/09
4122114Simon Rosenkjær16-022 Faaborg Skytteforening193/02    190/03    383/05

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Børn 3
1112034Marc Lykke Kjellmann16-039 Horne Skytteforening197/06    198/09    395/15
2100962Maria Pedersen16-039 Horne Skytteforening195/03    197/04    392/07
3122679Madeleine Liv Larsen16-180 Bullerup Skyttekreds192/06    199/05    391/11

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Junior 1
1100102Trine Knudsen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening199/05    200/07    399/12

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Junior 2
191453Rasmus Algren Pedersen16-039 Horne Skytteforening199/05    197/04    396/09
2105651Mathias Borchers16-039 Horne Skytteforening196/02    199/06    395/08
3109289Sebastian Joe Larsen16-039 Horne Skytteforening196/04    199/03    395/07
4105804Casper Risum Andersen16-039 Horne Skytteforening197/05    196/02    393/07
5109288Lea Hansen16-039 Horne Skytteforening196/06    190/02    386/08
6109290Amalie Tofte Rasmussen16-039 Horne Skytteforening192/01    191/02    383/03

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 1
147955Signe Steffensen16-039 Horne Skytteforening198/10    197/04    395/14

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab UNG Stilling 2
189961Jasmin Thomsen16-022 Faaborg Skytteforening157/01    168/00    325/01
284584Nicolai Jespersen16-104 Sdr. Broby Skytteforening136/00    156/00    292/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 1
146704Knud Hansen16-039 Horne Skytteforening188/02    193/05    381/07

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 2
147589Kenneth Hansen16-104 Sdr. Broby Skytteforening186/02    188/03    374/05
247914Uffe Pedersen16-039 Horne Skytteforening188/02    183/02    371/04
348314Anders Hansen16-039 Horne Skytteforening188/02    178/00    366/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Stilling 3
145926Michael H. Carlsen16-067 Nyborg Skytteforening156/00    156/01    312/01

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Senior 1
149316John Iversen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening198/04    200/07    398/11
249823Per Christiansen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening199/10    199/11    398/21
352481Torben Steen Nielsen16-350 Særslev Skytteforening198/07    196/07    394/14
449486Vang Jarl16-350 Særslev Skytteforening193/03    195/01    388/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Senior 2
1112816Bernhard Hansen16-350 Særslev Skytteforening194/04    189/00    383/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 1
148198Henning Steffensen16-039 Horne Skytteforening200/05    200/06    400/11
250324Torben Christiansen16-350 Særslev Skytteforening199/10    199/06    398/16
3112325Dorthe Vanggaard16-350 Særslev Skytteforening199/05    199/04    398/09
448212Grete Steffensen16-039 Horne Skytteforening198/04    199/03    397/07
548190Irene Larsen16-039 Horne Skytteforening196/06    198/03    394/09

 

 

Luftgevær, 15m. - Mesterskab Voksen Åben 2
1120121Peter Ditlevsen16-142 Tommerup Skytteforening193/04    194/04    387/08

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 1
1112910Sara Kirstine Jensen16-039 Horne Skytteforening200/10
2113869Christian Larsen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening200/08
3120920Emma Sophie Klinck16-039 Horne Skytteforening200/07
4114591Kamilla Jørgensen16-180 Bullerup Skyttekreds200/07
5112188Karl W, Klausen16-180 Bullerup Skyttekreds199/10
691842Silke V. Thomsen16-022 Faaborg Skytteforening199/08
786191Sofus Helding Andersen16-039 Horne Skytteforening199/08
8116724Martin Holmegaard16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening199/03
9119170Nanna Degn16-030 Herrested Skytteforening196/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 2
1110450Anne Kirstine Mølgaard Christensen16-350 Særslev Skytteforening199/06
2105648Andreas Borchers16-039 Horne Skytteforening198/07
3101634Adam H. L. Christensen16-022 Faaborg Skytteforening196/07
4119172Anton Degn16-030 Herrested Skytteforening196/07
5122114Simon Rosenkjær16-022 Faaborg Skytteforening193/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Børn 3
1112034Marc Lykke Kjellmann16-039 Horne Skytteforening197/06
2100962Maria Pedersen16-039 Horne Skytteforening195/03
3122679Madeleine Liv Larsen16-180 Bullerup Skyttekreds192/06
4111212Martin Peter Rasmussen16-022 Faaborg Skytteforening184/03

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Junior 1
1100102Trine Knudsen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening199/05
297156Jonas Mølgaard Christensen16-350 Særslev Skytteforening198/06
3100405Jacob Bluhm Pedersen16-039 Horne Skytteforening194/03

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Junior 2
191453Rasmus Algren Pedersen16-039 Horne Skytteforening199/05
2105804Casper Risum Andersen16-039 Horne Skytteforening197/05
3109288Lea Hansen16-039 Horne Skytteforening196/06
4109289Sebastian Joe Larsen16-039 Horne Skytteforening196/04
5105651Mathias Borchers16-039 Horne Skytteforening196/02
6109290Amalie Tofte Rasmussen16-039 Horne Skytteforening192/01
7111213Charlie Overgaard Hansen16-022 Faaborg Skytteforening183/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 1
147955Signe Steffensen16-039 Horne Skytteforening198/10

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse UNG Stilling 2
189961Jasmin Thomsen16-022 Faaborg Skytteforening157/01
284584Nicolai Jespersen16-104 Sdr. Broby Skytteforening136/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 1
146704Knud Hansen16-039 Horne Skytteforening188/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 2
148314Anders Hansen16-039 Horne Skytteforening188/02
247914Uffe Pedersen16-039 Horne Skytteforening188/02
347589Kenneth Hansen16-104 Sdr. Broby Skytteforening186/02

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Stilling 3
145926Michael H. Carlsen16-067 Nyborg Skytteforening156/00

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Senior 1
149823Per Christiansen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening199/10
252481Torben Steen Nielsen16-350 Særslev Skytteforening198/07
349316John Iversen16-430 Fjelsted/Harndrup Skytteforening198/04
449486Vang Jarl16-350 Særslev Skytteforening193/03

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Senior 2
1112816Bernhard Hansen16-350 Særslev Skytteforening194/04

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 1
148198Henning Steffensen16-039 Horne Skytteforening200/05
250324Torben Christiansen16-350 Særslev Skytteforening199/10
3112325Dorthe Vanggaard16-350 Særslev Skytteforening199/05
448212Grete Steffensen16-039 Horne Skytteforening198/04
547939Susanne Trolle Pedersen16-039 Horne Skytteforening197/04
648190Irene Larsen16-039 Horne Skytteforening196/06

 

 

Luftgevær, 15m. - Klasse Voksen Åben 2
1120121Peter Ditlevsen16-142 Tommerup Skytteforening193/04

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 1
152144Kenneth Nielsen16-180 Bullerup Skyttekreds266/89    269/92    535/181

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 2
148179Jan Pedersen16-022 Faaborg Skytteforening266/89    262/90    528/179
2121881Peter Søgaard16-180 Bullerup Skyttekreds264/83    260/90    524/173

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 3
146704Knud Hansen16-098 Sødinge Skytteforening266/87    273/89    539/176
251010Egon Nielsen16-180 Bullerup Skyttekreds239/82    259/85    498/167

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 4
147914Uffe Pedersen16-039 Horne Skytteforening195/71    194/65    389/136

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Senior 2 Hånd - 1
135659Hans Jacobsen16-470 Hårby Skytteforening271/90    276/90    547/180
247404Jan Knudsen16-470 Hårby Skytteforening262/91    259/90    521/181

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Senior 2 Hånd - 2
159579Henrik Chabert17-001 Slagelse Skytteforening252/88    249/79    501/167
248140Jørgen Hansen16-039 Horne Skytteforening246/77    229/74    475/151
399764Hans Ove Rasmussen16-022 Faaborg Skytteforening237/83    230/77    467/160
4101762Poul Erik Christensen16-039 Horne Skytteforening232/70    216/73    448/143

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 2 Hånd - 2
1105320Daniel Broxgaard16-067 Nyborg Skytteforening249/81    254/89    503/170
2122680Ulla Larsen16-180 Bullerup Skyttekreds243/77    246/79    489/156
3116246Ole Gaml Jensen17-001 Slagelse Skytteforening236/78    236/79    472/157

 

 

Standardpistol, 15m. - Mesterskab FRI
147384Kim Madsen16-470 Hårby Skytteforening267/90    270/92    537/182

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 1
152144Kenneth Nielsen16-180 Bullerup Skyttekreds266/89

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 2
148179Jan Pedersen16-022 Faaborg Skytteforening266/89
2121881Peter Søgaard16-180 Bullerup Skyttekreds264/83

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 3
146704Knud Hansen16-098 Sødinge Skytteforening266/87
251010Egon Nielsen16-180 Bullerup Skyttekreds239/82

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 4
148293Bent Ove Hansen16-039 Horne Skytteforening233/79
247914Uffe Pedersen16-039 Horne Skytteforening195/71

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Senior 2 Hånd - 1
135758Bent Thorvald Knudsen16-180 Bullerup Skyttekreds274/94
235659Hans Jacobsen16-470 Hårby Skytteforening271/90
347404Jan Knudsen16-470 Hårby Skytteforening262/91

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Senior 2 Hånd - 2
159579Henrik Chabert17-001 Slagelse Skytteforening252/88
248140Jørgen Hansen16-039 Horne Skytteforening246/77
348245Ebbe Nielsen16-039 Horne Skytteforening243/79
499764Hans Ove Rasmussen16-022 Faaborg Skytteforening237/83
5101762Poul Erik Christensen16-039 Horne Skytteforening232/70

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse Voksen 2 Hånd - 2
1105320Daniel Broxgaard16-067 Nyborg Skytteforening249/81
2122680Ulla Larsen16-180 Bullerup Skyttekreds243/77
3116246Ole Gaml Jensen17-001 Slagelse Skytteforening236/78

 

 

Standardpistol, 15m. - Klasse FRI
147384Kim Madsen16-470 Hårby Skytteforening267/90

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Børn
1112920Sif Gorm Hansen16-180 Bullerup Skyttekreds284/96    279/94    563/190
2114602Lasse Kok16-039 Horne Skytteforening250/89    268/87    518/176

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Junior
1105651Mathias Borchers16-039 Horne Skytteforening214/71    204/70    418/141

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 1
159476Michael Frederiksen17-001 Slagelse Skytteforening268/90    275/92    543/182

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 2
1121881Peter Søgaard16-180 Bullerup Skyttekreds279/93    279/93    558/186
252144Kenneth Nielsen16-180 Bullerup Skyttekreds266/87    280/93    546/180
3119248Erik Larsen17-001 Slagelse Skytteforening266/86    275/87    541/173

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 1 Hånd - 3
1124113Peter Robstad Jensen16-022 Faaborg Skytteforening217/67    236/80    453/147

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Senior 2 Hånd
1107322Jørgen Hansen16-127 Pårup Skytteforening267/90    266/87    533/177

 

 

Luftpistol, 15m. - Mesterskab Voksen 2 Hånd
1122680Ulla Larsen16-180 Bullerup Skyttekreds247/88    250/79    497/167

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Børn
1112920Sif Gorm Hansen16-180 Bullerup Skyttekreds284/96
2114602Lasse Kok16-039 Horne Skytteforening250/89

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Junior
1105651Mathias Borchers16-039 Horne Skytteforening214/71

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 1
159476Michael Frederiksen17-001 Slagelse Skytteforening268/90

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 2
1121881Peter Søgaard16-180 Bullerup Skyttekreds279/93
252144Kenneth Nielsen16-180 Bullerup Skyttekreds266/87
3119248Erik Larsen17-001 Slagelse Skytteforening266/86

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 3
148293Bent Ove Hansen16-039 Horne Skytteforening254/79
2124113Peter Robstad Jensen16-022 Faaborg Skytteforening217/67

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Senior 2 Hånd
135758Bent Thorvald Knudsen16-180 Bullerup Skyttekreds277/88
2107322Jørgen Hansen16-127 Pårup Skytteforening267/90
348140Jørgen Hansen16-039 Horne Skytteforening237/75

 

 

Luftpistol, 15m. - Klasse Voksen 2 Hånd
1122680Ulla Larsen16-180 Bullerup Skyttekreds247/88